در مجموعه تکوین آکادمی

آموزش های حوزه های زیر انجام می گیرد:

    • کسب و کار و کارآفرینی
    • گردشگری
    • میراث فرهنگی
    • صنایع دستی
    • تکنولوژی های نوین و فناوری اطلاعات

تکوین یک شتاب‌دهنده ا‌ست برای تیم‌های نوآور (صاحب ایده) در زمینه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی که بر اساس فناوری‌های نوین (اینترنت اشیاء، گردشگری هوشمند، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، رایانش ابری و بلاک‌چین) خلق ارزش می‌کنند.

کارشناسان تکوین این تیم‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و اگر پذیرفته شدند امکانات مورد نیاز تیم را فراهم می‌کند تا بتوانند، مدل کسب‌ و کارشان را طراحی کنند، کسب‌ و کارشان را بازاریابی کنند، مشاوره فنی و کسب‌ و کار داشته باشند، دفتر و فضای کار مناسب داشته باشند، طرح توجیهی برای سرمایه‌گذار بنویسند و در معرض شبکه ای از سرمایه‌گذاران قرار بگیرند و در نهایت سرمایه مورد نیازشان را جذب کنند تا به رشد و سوددهی برسند.

ایده پردازی

اگر شما یک تیم فن‌آور هستید  که در حوزه‌های تکوین تخصص دارید ولی ایده ندارید، باز هم تکوین به عنوان یک استارتاپ استودیو پذیرای تیم های متخصص با انگیزه و مستعد هست تا ایده هایی که شناسایی کرده را با همراهی شما حمایت کند.

شبکه سازی

ما در مر کز نوآوری تکوین با مجموعه ای از متخصصین شبکه سازی می‌کنیم  که می‌تواند به شما در فرایند تیم سازی کمک کند.

3edit

فضای کار

مرکز نوآوری تکوین  در حال آماده سازی یک فضایی کاری مناسب می‌باشد تا تیم های استارتاپی پذیرفته شده را مستقر نماید.

استادیوی صدا و تصویر

ما در مرکز نوآوری تکوین امکانات را برای تیم های استارتاپی خود فراهم می کنیم تا بتوانند محتوی مناسب خود را در استادیو های صدا برداری و تصویر برداری تهیه کنند.